top of page
20776523_1617407281634723_3917445269278636879_o (1).jpg

Światowy Zlot 2024

Na tej stronie, podajemy istotne informacje dla zrejestrowane uczestniczek zlotu 2024,

który odbędzie się

28
lipca

-

10
sierpnia

Raven Knob
Karolina Północna, USA

Komunikaty od Hufca

Wszystkie informacje Zlotowe odnośnie wypełnienia zgłoszeń, formularzy medycznych, opłat, transportu, itp. będą wysyłane od hufca lub komendantki wyprawy hufca. Można znaleszcz wszystkie istotne komunikaty poniżej.

ZAŁĄCZONE KOMUNIKATY

Daty zajęć przygotowawczych 

Harcerki/wędrowniczki, które spełniły wszystkie wymagania i są zarejestrowane na Zlot będą musiały wziąć udział w dwóch zbiórki przygotowawczych oraz w biwaku wyprawy.

19 maja 2024

niedziela, 12:30-15:30

Pierwsza Zbiórka

Zbiórka dla harcerek i wędrowniczek będzie o 12:30 w Schiller Woods, gaj 10. Należy zabrać torba bądź gotów (kompas, apteczka pierwszej pomocy, śpiewnik, notes i długopis) butelka wody, i lekki przekąsek (n.p owoc/granola bar).

 

Harcerki i Wędrowniczki mają być w pełnym mundurze na zbiórce. Będzie inspekcja munduru aby upewnić się że każdy ma odpowiednie elementy munduru. W załączniku można przeglądać co obowiązuje pełny mundur. Jak coś brakuje Sklepik Hufca będzie otwarty w domu harcerskim od 12:30-16:00 aby Państwa mogło zakupić wszystko, czego brakuje dziecka do munduru. Pełny mundur jest OBOWIĄZKOWY aby pojechać na zlot. Nie ma wyjątków/nie można odbiegać od listy pełnego munduru.

 

O 14:30 będzie spotkanie informacyjne dla rodziców w Schiller Woods, gaj 10, gdzie omówimy logistykę podróży i inne ważne informacje. Proszę przynieść krzesło kempingowy/składający do siedzenia.

24-27 maja 2024

piątek- poniedziałek

Biwak podczas Memorial Day weekend (dla harcerki)

Wyjedziemy autobusem z Domu Harcerskiego w piątek wieczorem, a wrócimy w poniedziałek.

29 czerwca 2024

sobota, czas to ustalenia

Druga Zbiórka

Lokacja do ustalenia

Szczegoly beda wyslane w krotce

Mundury na zlot

Każda harcerka/wędrowniczka jadąca na Zlot musi posiadać poprawy, pełny mundur harcerski/wędrowniczy.

Dla harcerki

to znaczy nowy mundur jednoczęściowy i furażerka, oraz wszystkie odznaki.

Dla wędrowniczek

to znaczy nowa bluza i spódnica wędrownicza, furażerka i wszystkie odznaki.

Jak mozna wspierac

Aby obniżyć koszt jak najbardziej, oba hufce wraz z Obwodem i obiema Kołami Przyjaciół Harcerstwa oraz poszczególnymi jednostkami będą prowadziły akcje zarobkowe. Prosimy bardzo aby Państwo mocno wspierali te akcje.

 

Oprócz tego, jeśli są Państwo chętni do organizowania/pomagania w zewnętrznych akcjach zarobkowych (jak n.p. sprzedaż czekoladek) lub jeśli pracujecie w firmie gdzie istnieją programy darowizn, które wspierają organizacje niedochodowe, proszę się zgłosić do hufcowej na adres tatry@zhp.org.

bottom of page