top of page

Zbiórka na Pomoc Ukrainy

Tydzień temu ogłosiliśmy zbiórkę na pomoc uchodźcom z Ukrainy którzy przebywają w Polsce a także ludziom walczącym na Ukrainie. Ogłosiliśmy  dwie zbiórki. 5-go Marca miała się odbyć zbiórka ubrań dla dorosłych a 19-go Marca ma odbyć się zbiórka rzeczy dla dzieci.

 

Odzew na naszą prośbę o pomoc była niesamowita i przeszła nasze oczekiwania. Pierwszy transport do Polski poleciał w niedzielę przez organizacje “Era Nowych Kobiet”. 

 

Chciałam podziękować bardzo wszystkich rodzicom za pomoc, niesamowicie duże serca i donacje które otrzymaliśmy. Rzeczy zawoziliśmy na miejsce zbiorki w sobotę i niedzielę . Tutaj też chciałabym bardzo podziękować druhnom za pomoc w zorganizowaniu i pomocy przy zbiórce a także podróżach tam i spowrotem zeby wszystkie donacje doszły na miejsce na czas.

 

Następna zbiórka  będzie przeznaczona dla dzieci i jeszcze przypomnimy  przez e-maile wszystkim o dacie i liście co potrzebne. Nasze dzieci jednak postanowiły już teraz, w ramach Dnia Myśli Braterskiej który niedawno obchodziliśmy połączyć się z dziećmi uchodźców w najlepszy sposób jaki potrafią.  Namalowały karteczki/laurki które pójdą razem z naszymi donacjami. Dołączam ich zdjęcia a także kilka innych zdjęć.

 

- Dhna Asia Gadzała

Zdjęcie z wydarzeń

bottom of page